ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

Що можна очікувати від шампунів РЕЛІК?

  • Це ніжна формула, що легко змивається
  • Тривалий контроль від неприємних запахів
  • Формула без сліз, безпечно при випадковому злизуванні
  • Забезпечує здоров'я шерсті
  • Природно усуває свербіж та загоює подряпини
  • Пом'якшує та зволожує шкіру
  • Формули комфортні для шкіри рук грумерів – без пухирців та пересушеної шкіри
  •  Безпечно для навколишнього середовища та вигідна ціна 

Що робить активні інгредієнти в RELIQ неймовірно відмінними та ефективними?

Активним компонентом більшості косметичних засобів RELIQ являється особливий вид бентонітової глини, яку видобувають в особливих географічних регіонах. Трансформація цього мінерала за допомогою нано технологій допомагає отримати ефективний продукт для ефективного очищення шкіри та підтримки волосяних фолікулів у відмінному стані. Розмір часточок нашої бентонітової глини в 100 разів менший ніж отвір пори 30 мікрометрів.
Мінерали можуть проникати та живити глибше, проникаючи всередину пор та волосяних фолікулів, пом’якшують себум та усувають бруд та жирні нашарування – причину неприємного запаху та запалень.   

Що виокремлює продукти РЕЛІК від інших?

За останнє десятиліття наукою було здійснено безліч відкриттів, включаючи нові формули, властивості інгредієнтів, але ці засоби для догляду за тваринами не приносили реальної користі. Прогрес у цій сфері стосувався об’ємів та швидкості виробництва косметики для тварин, але якість очищення цих шампунів була такою ж як і 10 років тому. Саме тому бренд RELIQ – це дійсно революційний прорив. RELIQ – це перший «смарт» продукт у догляді за домашніми тваринами. Унікальні формули засобів, створені за допомогою нанонауки виокремлюють нас від інших компаній-виробників. Також, для ще більшої користі ми додаємо екстракти трав та вітаміни, але нашим ключовим інгредієнтом являються вулканічні мінерали, що ефективно очищують та знищують бактерії – причину неприємних запахів. Це вирізняє РЕЛІК від інших шампунів, які лише маскують неприємні запахи. Тому собаки та коти, яким використовують шампуні RELIQ почувають себе краще, їх шерсть більш здорова та аромат залишається свіжим довго. Результат очевидний та моментальний!

Але ж чому продукти RELIQ показують такі чудові результати?

На відміну від хімічних речовин в інших продуктах для грумінгу які лише маскують запахи. Засоби РЕЛІК для догляду за шкірою поглинають бактерії та токсини – причину неприємного запаху та проблем зі шкірою. Усунувши бактерії формула продовжує працювати, посилює надходження кисню до шкіри, відновлюючи пошкоджені клітини, покращує колір та звужує пори. Цей живильний інгредієнт унікальний у догляді за шкірою та шерстю і він працює краще ніж будь який інший з існуючих продуктів, очищує проблемну шкіру, усуває запалення та проблему неприємного запаху.

Чи дійсно шампуні RELIQ більш ефективні ніж «вівсяні формули» при подразненнях та свербежу шкіри?

Більшість власників собак жаліються на те, що формули з вівсом не допомагають при проблемах зі шкірою.
Порівняно з вівсяною, ензимною або іншою традиційною формулою, косметика РЕЛІК містить натуральний інгредієнт з вулканічного попелу, який більш ефективно усуває подразнення, усуває свербіж, загоює подряпини. Шампуні RELIQ змиваються значно легше, що допомагає економити воду, вони натуральні та корисніші та більш безпечні по відношенню до навколишнього середовища. І що найбільш важливо, продукти RELIQ працюють! 

Чи потрібно застосовувати кондиціонер після шампуню РЕЛІК? 

Ні, після застосування шампуню RELIQ не обов’язково застосовувати кондиціонер. Ви будете вражені якою м’якою стає шкіра після застосування шампуню. Наша нанотехнологія робить зону покриття максимальною та підвищує рівень абсорбції активних інгредієнтів. В результаті шерсть стає чистою та без жирних нашарувань. Шампуні RELIQ забезпечують м’яку, пухнасту та сяючу шерсть, без будь яких додаткових засобів. 

Чи можна застосовувати шампуні RELIQ для всіх тварин в домі?

Всі засоби RELIQ безпечні для використання в присутності тварин та дітей. Окрім собак та котів ці шампуні можна використовувати коням. Ці формули виготовлені для тварин з безпечних інгредієнтів за допомогою безпечних технологій. Процес нанотехнологій відкалібровує активні інгредієнти до мінімальних розмірів, що запобігає проникненню їх під шари шкіри, але при цьому максимізує ефективність по відношенню до бактерій, дріжджів, грибку та інших джерел запаху та висипу. Продукти РЕЛІК не містять медикаментів.

ПРИМІТКА Для власників котів: Шампунь Reliq Lavender Scent - єдиний, який містить олію чайного дерева та олію евкаліпта. Деякі коти можуть мати алергію на ці інгредієнти. Будь ласка, уникайте шампуню з лавандою, якщо ви використовуєте його на котах. 

Чи ефективні шампуні RELIQ при використанні собакам з проблемами шкіри?

В більшості випадків так. Велика кількість споживачів нашої продукції відмічають що шампуні допомагають при екземах та інших проблемах зі шкірою. В складних випадках ми рекомендуємо консультуватись з ветеринарним лікарем., але більшість випадків зі шкірою успішно вирішуються за допомогою шампуней РЕЛІК.

Як правильно і як часто необхідно використовувати шампуні РЕЛІК?

Для собак, які страждають від незначного свербежу, подряпин або незначних запалень - купайте собак один раз на тиждень та не використовуйте інших засобів, без призначення ветеринара. Видимі покращення мають наступити через 3 тижні (цього має бути достатньо для більшості випадків свербежу та подряпин).
Ми не радимо використовувати продукти, що містить овес, оскільки це може спричинити алергію.
Для вирішення проблем зі шкірою на животі використовуйте захисний ковпак, щоб тварина не могла вилизувати проблемну ділянку. 
Ми часто бачимо, як випадання волосся на проблемній ділянці відновлюється протягом одного-двох місяців.
Продукти RELIQ очищають шкіру, а потім забезпечують здорове середовище для самовідновлення пошкодженої шкіри. Цей природний процес часто вимагає часу. 

Чи можна розбавляти шампуні RELIQ?

Наліпка 10:1 на великій упаковці 3,79 л призначена в основному для грумерів, які купують це фасування найчастіше.
Ця наліпка призначена для інформування грумерів наскільки можна розводити цей шампунь. За день грумери купають декілька собак, в цьому випадку шампунь в розведеному вигляді наносити набагато зручніше та швидше. Всі фасування шампунів RELIQ: 50 мл, 500 мл, 3790 мл містять один й той самий склад шампуню.
Тому, наліпка на галоні являється інформацією для грумерів, наскільки можна розводити шампунь, хоча шампунь, розведений у концентрації 20:1 також ефективно очищуватиме шерсть собак. 

​Ми не розміщуємо наліпку про розведення на фасуваннях 50 мл та 500 мл.
Зазвичай, упаковку шампуню 500 мл купують для домашнього використання, для купання 1-2 собак. У цьому випадку ми не радимо розбавляти шампунь. Розбавлений шампунь варто використати протягом 1-2 днів, оскільки через декілька днів в невикористаних залишках шампуню можуть з'явитися бактерії.