ДОГЛЯД ЗА ВУХАМИ,

ШКІРОЮ ТА ЛАПАМИ

В АСОРТИМЕНТІ ПРЕДСТАВЛЕНО 3 РІЗНОВИди

засобів РЕЛІК для догляду:

ІАР СОЛЮШИН

Засіб для догляду за вухами, з вулканічними мінералами...

ПАВ СПА

Засіб для лап, з олією насіння камелії...

ЧОМУ САМЕ ДОГЛЯД РЕЛІК

Догляд за шкірою  SKIN SOLUTION RELIQ – це оптимальне рішення для собак, які страждають від таких проблем зі шкірою як екземи, свербіж, розчісування та розгризання. Основою нашого засобу являється лікувальна глина, яку отримують з вивітрених вулканічних мінералів та посилюють за допомогою прогресивних нанотехнологій. 

Нашарування бруду, які накопичуються на вухах та шкірі домашніх улюбленців,  можуть стати причиною болю та інфекцій. Науково перевірена формула EAR SOLUTION RELIQ  поєднує в собі спеціальну суміш натуральних екстрактів трав та унікальних мінералів, які ніжно усувають забруднення, лущення та вушну сірку. Природно відновлюють та підтримують здоров’я вух собак та котів. 

Особливий крем для лап PAW SPA RELIQ - мінеральна терапія. Природно загоює, захищає та зволожує шкіру. Ультра поживна , збагачена натуральними оліями трав, формула крему швидко проникає в шкіру та ефективно захищає, живить та зволожує.

Натуральна косметика для домашніх тварин, створена на основі особливого виду вулканічних мінералів за допомогою НАНОнауки. 

нанонаука та РЕЛІК

Неприємні запахи утворюються з секреції та залишаються на шкірі та лапах.Звичайні засоби лише маскують неприємні запахи, тому що вони не здатні очищати бруд на мікрорівні.В RELIQ містяться наночастинки, які оточують та повністю розчиняють причину неприємного запаху.

БЕЗ ЕНЗИМІВ. БЕЗ СПИРТУ. БЕЗ ПАРАБЕНІВ
Природно загоює, захищає та зволожує шкіру. Ультра поживний, збагачений натуральними оліями трав догляд,  швидко проникає в шкіру та ефективно захищає, живить та зволожує.