ЩО ТАКЕ НАНОТЕХНОЛОГІЇ І ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Нанотехнології – це неймовірна наука, що була винайдена в 21 сторіччі, і на сьогодні вона продовжує розвиватись та застосовується в усіх сферах діяльності людини.
Нанотехнології – це науковий процес, що розщеплює субстанцію на дрібніші частинки. Наша нанотехнологія розщеплює вулканічні мінерали на мініатюрні частинки, розміром 15-20 мікрометрів. Цей розмір приблизно в 100 разів менший, але фактична площа поверхні активних інгредієнтів збільшується в 1 000 000 разів, дозволяючи розчину глибоко очищати шерсть, шкіру та ділянки пор та фолікулів. Активні речовини достатньо дрібні щоб розщеплювати молекули неприємних запахів та усувати бактеріальні мікроорганізми. Вітамін Е, В5 та ессенціальні екстракти також розщеплюються на частинки для максимальної абсорбції

Очищаючі наночастинки у косметичних засобах RELIQ отримують з вулканічного попелу - особливого виду медичної глини, яку прадавні корінні індіанці називали "живильною". 

Завдяки структурі мікромолекул, ця глина володіє потужними адсорбуючими властивостями. Говорячи буквально, вона "поглинає" токсичні речовини та бруд на шкірі. Завдяки своїм тонізуючим властивостям глина посилює приплив крові до пошкоджених клітин, покращує колір шкіри та звужує пори. 

Цей магічний інгредієнт просто незамінний помічник для очищення проблемної шкіри та боротьби з небажаними запахами.