MINERAL SPA SHAMPOO GREEN TEA 

МІНЕРАЛ СПА ШАМПУНЬ ГРІН ТІ 

Шампунь для собак (з олією зеленого чаю)

Особлива суміш натуральних вулканічних кварцових мінералів та олія листя зеленого чаю, насичена антиоксидантами, очищує, зволожує, заспокоює та надає сяйва шерсті собак. Натуральна формула «без сліз».

Склад: очищена вода, натуральний очищувач на основі кокосового горіху, вулканічні мінерали, вітамін Е, вітамін В5 (кондиціонер), ПЕГ-7 оливкової олії (пом’якшуючий компонент), есенціальна олія зеленого чаю, олія бергамоту, екстракт листя білого чаю, екстракт квіток календули лікарської, екстракт м’яти кінської, екстракт шоломниці.

Застосування: Нанесіть достатню кількість шампуню на добре зволожену шерсть та вітріть масажними рухами протягом 2-3 хвилин. Обережно застосовуйте в області навколо очей. Ретельно змийте водою.

Ідеально для ВСІХ собак та безпечно для котів.

MINERAL SPA SHAMPOO GREEN TEA

ДОступно у фасуванні:

АРТ. S50T-GTA: 50 МЛ


АРТ. S500-GTA: 500 мл


АРТ. SGAL-GTA: 3790 мл


MINERAL SPA SHAMPOO GREEN TEA

ІДЕАЛЬНИЙ ВИБІР ДЛЯ СОБАК З ХРОНІЧНИМИ ПРОБЛЕМАМИ ШКІРИ, адже Формула володіє заспокійливим ефектом, ніжно усуває подразнення та свербіж. 

ЗВОЛОЖУЄ ТА ПОМ’ЯКШУЄ ШКІРУ

Шампунь насичує шкіру та шерсть вологою, не залишає жирних слідів. Надає вигляд, аромат та відчуття чистоти.

ШАМПУНЬ НАСИЧЕНИЙ АНТИОКСИДАНТАМИ ТА ВІТАМІНАМИ З ЛИСТЯ ЗЕЛЕНОГО ЧАЮ

Кожен флакон шампуню переповнений нутрієнтами, включаючи вітамін Е, провітамін В5 та пом’якшуючий компонент оливкової олії для неймовірного живлення шерсті.

ОЧИЩЕННЯ НЕПРИЄМНОГО ЗАПАХУ НА МОЛЕКУЛЯРНОМУ РІВНІ

Мінерали, посилені наночастинками розщеплюють молекули неприємного запаху та ефективно усувають їх при контакті. Тривалий ефект. Легкі аромати шампунів RELIQ зберігаються на шерсті тварин до 4-7 днів, в той час як захист від неприємних запахів триває протягом 2-3 тижнів.  Не залишає запаху «вологої шерсті». Наночастинки у складі шампуню атакують та ефективно розчиняють молекули неприємного запаху.

КУПАННЯ СТАНЕ УЛЮБЛЕНИМ ДОЗВІЛЛЯМ ДЛЯ ВИХОВАНЦЯ

Заспокоює та розслабляє. Цей шампунь змивається без будь-яких зусиль. Скорочує час купання та допомагає зекономити воду.


MINERAL SPA SHAMPOO GREEN TEA

Як працює МІНЕРАЛ СПА ШАМПУНЬ ГРІН ТІ?

потрапляння бруду
Неприємні запахи утворюються з секреції та залишаються на шкірі та лапах.
 
звичайні засоби
Звичайні засоби лише маскують неприємні запахи, адже вони не здатні очищати бруд на мікрорівні.
 
очищення шампунем reliq
В Reliq містяться наночастинки, які оточують та повністю розчиняють причину неприємного запаху.
 

Розведення шампуню

​Наліпка 10:1 на великій упаковці 3,79 л інформує про те, наскільки можна розводити цей шампунь. Ця інформація найбільш корисна для грумерів, які використовують розбавлений шампунь у своїй роботі. За день грумери купають декілька собак, в цьому випадку шампунь в розведеному вигляді наносити набагато зручніше та швидше.

Ми не розміщуємо наліпку про розведення на фасуваннях 50 мл та 500 мл.
Зазвичай, упаковку шампуню 500 мл купують для домашнього використання, для купання 1-2 собак. В цьому випадку ми не радимо розбавляти шампунь. Розбавлений шампунь варто використати протягом 1-2 днів, оскільки через декілька днів в невикористаних залишках шампуню можуть з'явитися бактерії.
 


обрати інші шампуні: