MINERAL SPA SHAMPOO LAVANDER

МІНЕРАЛ СПА ШАМПУНЬ ЛАВАНДЕР

Шампунь для собак (з олією лаванди)

Особлива суміш лаванди та рослинних олій дарує надзвичайний розслабляючий аромат під час купання, а натуральні мінерали насичують шкіру та шерсть необхідними нутрієнтами. Натуральна формула «без сліз». 

Склад: очищена вода, натуральний очищувач на основі кокосового горіху, вулканічні мінерали, вітамін Е, вітамін В5 (кондиціонер), ПЕГ-7 оливкової олії (пом’якшуючий компонент), олія лаванди, олія листя чайного дерева, есенціальна олія лимону, есенціальна олія евкаліпту, екстракт квіток календули лікарської, екстракт шоломниці, екстракт листя оливи.

Застосування: Нанесіть достатню кількість шампуню на добре зволожену шерсть та вітріть масажними рухами протягом 2-3 хвилин. Обережно застосовуйте в області навколо очей. Ретельно змийте водою.

Виробник: США-ТАЙВАНЬ

Ідеально для ВСІХ собак.

MINERAL SPA SHAMPOO lavander

ДОступно у фасуванні:

арт. S50T-LAV: 50 мл


арт. S500-LAV: 500 мл


арт. SGAL-LAV: 3790 мл


MINERAL SPA SHAMPOO lavander

ІДЕАЛЬНИЙ ВИБІР ДЛЯ СОБАК З ХРОНІЧНИМИ ПРОБЛЕМАМИ ШКІРИ, аджеФормула володіє заспокійливим ефектом, ніжно усуває подразнення та свербіж.

ЗВОЛОЖУЄ ТА ПОМ’ЯКШУЄ ШКІРУ

Шампунь насичує шкіру та шерсть вологою, не залишає жирних слідів. Надає вигляд, аромат та відчуття чистоти.

ШАМПУНЬ НАСИЧЕНИЙ АНТИОКСИДАНТАМИ ТА ВІТАМІНАМИ 

Кожен флакон шампуню переповнений нутрієнтами, включаючи вітамін Е, провітамін В5 та пом’якшуючий компонент оливкової олії для неймовірного живлення шерсті.

ОЧИЩЕННЯ НЕПРИЄМНОГО ЗАПАХУ НА МОЛЕКУЛЯРНОМУ РІВНІ

Мінерали, посилені наночастинками розщеплюють молекули неприємного запаху та ефективно усувають їх при контакті. Тривалий ефект. Легкі аромати шампунів RELIQ зберігаються на шерсті тварин до 4-7 днів,в той час як захист від неприємних запахів триває протягом 2-3 тижнів.  Не залишає запаху «вологої шерсті». Наночастинки у складі шампуню атакують та ефективно розчиняють молекули неприємного запаху.

КУПАННЯ СТАНЕ УЛЮБЛЕНИМ ДОЗВІЛЛЯМ ДЛЯ ВИХОВАНЦЯ

Заспокоює та розслаблює. Цей шампунь змивається без будь-яких зусиль. Скорочує час купання та допомагає зекономити воду.


MINERAL SPA SHAMPOO lavander

Як працює МІНЕРАЛ СПА ШАМПУНЬ лавандер?

потрапляння бруду
Неприємні запахи утворюються з секреції та залишаються на шкірі та лапах.
 
звичайні засоби
Звичайні засоби лише маскують неприємні запахи, адже вони не здатні очищати бруд на мікрорівні.
 
очищення шампунем reliq
В Reliq містяться наночастинки, які оточують та повністю розчиняють причину неприємного запаху.
 

Розведення шампуню

​Наліпка 10:1 на великій упаковці 3,79 л інформує про те, наскільки можна розводити цей шампунь. Ця інформація найбільш корисна для грумерів, які використовують розбавлений шампунь у своїй роботі. За день грумери купають декілька собак, в цьому випадку шампунь в розведеному вигляді наносити набагато зручніше та швидше.

Ми не розміщуємо наліпку про розведення на фасуваннях 50 мл та 500 мл.
Зазвичай, упаковку шампуню 500 мл купують для домашнього використання, для купання 1-2 собак. В цьому випадку ми не радимо розбавляти шампунь. Розбавлений шампунь варто використати протягом 1-2 днів, оскільки через декілька днів в невикористаних залишках шампуню можуть з'явитися бактерії.
 


обрати інші шампуні: