МІНЕРАЛЬНІ СПА ШАМПУНІ

В АСОРТИМЕНТІ ПРЕДСТАВЛЕНО 5 РІЗНОВИДІВ

 МІНЕРАЛЬНИХ СПА ШАМПУНІВ:

ЧОМУ САМЕ МІНЕРАЛЬНІ ШАМПУНІ РЕЛІК?

1. Ефективність шампуней RELIQ доведена науково, там, де аналогічні засоби не ефективні.
Натуральні екстракти та поживні речовини в шампунях-аналогах додаються у вигляді великих кластерів. Такі важкі сполуки не можуть ефективно поглинатися шкірою, тому наприкінці купання більшість цих речовин повністю вимиваються водою, залишаючи лише ароматизатор, який часто стає причиною сухості та подразнень на шкірі. В запатентованій технології RELIQ ессенціальні інгредієнти розщеплюються на мікрочастинки, це дозволяє їм краще поглинатися шкірою, забезпечуючи глибоке зволоження та відмінний стан шерсті.
2. Тривалий контроль запахів - до 3 тижнів
Шампуні, створені за допомогою прогресивної молекулярної науки, на основі натуральних інгредієнтів, сприяють здоров’ю та чистоті шкіри, ефективно нейтралізують неприємні запахи. RELIQ не має важких та не корисних ароматизаторів. Легкі аромати шампунів RELIQ зберігаються на шерсті тварин до 4-7 днів, в той час як захист від неприємних запахів триває протягом 2-3 тижнів.
3. Натуральні мінерали в шампунях РЕЛІК володіють дійсно магічними властивостями загоювати найбільш розповсюджені подразнення на шкірі.
 Натуральна рослинна (холістик) косметика RELIQ допомагає вирішити цю проблему найбільш безпечно та ефективно. В шампунях RELIQ унікально поєднуються рослинні інгредієнти та вулканічні мінерали. Формули від RELIQ пройшли перевірку та визнані як найкращі лікувальні та косметичні засоби для грумінгу тварин з проблемами шкіри. Шампуні РЕЛІК заспокоюють свербіж, подряпини та запалення на шкірі.
4. Економить воду, кошти та зберігає Планету!
Шампуні RELIQ змиваються надзвичайно легко, це більш корисно для тварин та безпечно для навколишнього середовища. У результаті шерсть після шампуню виглядає пухнастою, сяючою та м’якою без кондиціонерів.
5. Підтверджено незалежними лабораторними тестами.
Всі засоби РЕЛІК природно усувають інфекції на шкірі та вухах без жодних медикаментів. Ефективність засобів RELIQ підтверджена незалежними лабораторіями. Лабораторні тести встановили високу ефективність косметики відносно мікроорганізмів, що викликають алергії та запалення на шкірі.
 

нанонаука та reliq

Неприємні запахи утворюються з секреції та залишаються на шкірі та лапах. Звичайні засоби лише маскують неприємні запахи, тому що вони не здатні очищати бруд на мікрорівні. В РЕЛІК містяться наночастинки, які оточують та повністю розчиняють причину неприємного запаху. 

ЗВОЛОЖення ТА ПОМ’ЯКШення ШКІРи

Шампунь насичує шкіру та шерсть вологою, не залишає жирних слідів. Надає вигляд, аромат та відчуття чистоти. Кожен флакон шампуню переповнений корисними нутрієнтами, включаючи вітамін Е, провітамін В5 та пом'якшувальний компонент оливкової олії для неймовірного живлення шерсті.

без запаху "вологої шерсті"

Шампуні RELIQ мають мінерали, посилені наночастинками, які розщеплюють молекули неприємного запаху та ефективно усувають їх при контакті.

застосування

Нанесіть достатню кількість шампуню на добре зволожену шерсть та вітріть масажними рухами протягом 2-3 хвилин. Обережно застосовуйте в області навколо очей. Ретельно змийте водою.

Розведення шампуню

​Наліпка 10:1 на великій упаковці 3,79 л інформує про те, наскільки можна розводити цей шампунь. Ця інформація найбільш корисна для грумерів, які використовують розбавлений шампунь у своїй роботі. За день грумери купають декілька собак, в цьому випадку шампунь в розведеному вигляді наносити набагато зручніше та швидше.

Ми не розміщуємо наліпку про розведення на фасуваннях 50 мл та 500 мл.
Зазвичай, упаковку шампуню 500 мл купують для домашнього використання, для купання 1-2 собак. В цьому випадку ми не радимо розбавляти шампунь. Розбавлений шампунь варто використати протягом 1-2 днів, оскільки через декілька днів в невикористаних залишках шампуню можуть з'явитися бактерії.