SKIN SOLUTION
СКІН СОЛЮШИН

Засіб для догляду за шкірою собак і кішок.

Догляд за шкірою від RELIQ – це оптимальне рішення для собак, які страждають від таких проблем зі шкірою як екземи, свербіж, розчісування та розгризання. Основою нашого засобу являється лікувальна глина, яку отримують з вивітрених вулканічних мінералів та посилюють за допомогою прогресивних нанотехнологій.

Склад:очищена вода, вулканічні мінерали.

Доступно у фасуванні: 120 мл


ЗАСТОСУВАННЯ

Добре збовтайте перед використанням. Нанесіть декілька крапель засобу на проблемну подразнену ділянку шкіри, або на ділянку де проблема проявляється розчісуванням та розгризанням. Уникайте контакту засобу з очима. Бережно вмасажуйте засіб у шкіру та шерсть, особливу увагу приділіть ураженим ділянкам. Залиште на шкірі до повного висихання. Не змивати. Залишки засобу видаліть м’якою тканиною. Для заспокоєння шкіри та усунення подразнень застосовуйте регулярно, 1-2 рази на тиждень. Для досягнення найкращих результатів використовуйте у комплексі з шампунями RELIQ. Застосовуйте щоразу після купання або плавання.

SKIN SOLUTION

Ніжна формула для догляду за шкірою собак, ідеально для вихованців з алергією. Ефективність, перевірена в лабораторних умовах.


обрати інші засоби догляду: